Крихітний ігровий брелок thumby за 19$ (3 фото + 2 відео)

13

Компактний ігровий брелок thumby, розміри якого не перевищують величину великого пальця людини, був представлений на краудфандинговій платформі kickstarter і зібрав необхідні для початку виробництва кошти в 15 тисяч доларів всього за 2 години. На сьогодні, за місяць до завершення процесу збору інвестицій, проект вже отримав понад 53 тисячі доларів.

Ігрова система, що представляє собою гібрид консолі з брелоком для ключів, має крихітний монохромний oled-дисплей (72х40), функціональну 4-х позиційну хрестовину і дві кнопки для реалізації ігрового процесу. Габаритні розміри консолі: 29,5x18x8, 5 мм.

Апаратна база консолі thumby працює на процесорі raspberry pi rp2040 і має вбудовану пам’ять об’ємом 2 мб. Для трансляції звуку використаний п’єзодинамік. Автономну роботу протягом 2-х годин забезпечує акумулятор ємністю 40 маг. Для підзарядки, програмування і багатокористувацької гри застосовуються роз’єм microusb і кабель thumby link.

Поставляється thumby з п’ятьма вбудованими іграми:• tinyblocks – класична головоломка;• space debris – космічний шутер, схожий на asteroids;• annelid – аналог традиційної «змійки», де потрібно збирати їжу і вирощувати вихованця;• delver – пригодницька гра в підземеллі, в якій ведеться пошук зброї для битв з монстрами;• saur run – скроллер, в якому користувач грає за біжить і стрибає динозавра.

Користувачі зможуть створювати власні ігрові програми за допомогою мови micropython або arduino ide. Стрімкий збір коштів дозволяє сподіватися, що перші брелоки-консолі thumby надійдуть до замовників вже в лютому наступного року. Ціна крихітної приставки стартує від 19 доларів. На ринок thumby вийде в декількох колірних рішеннях, які і визначають ціну пристрою.

Kickstarter