Криптовалютна біржа bitmart пограбована на 150 млн доларів у криптовалюті

10

У минулі вихідні керівництво кріптовалютной біржі bitmart офіційно визнало «великомасштабне порушення безпеки», в результаті якого були викрадені кріптовалютние активи на загальну суму еквівалентну 150 млн доларів.

Вперше про проблеми біржі bitmart повідомила компанія peckshield, що спеціалізується на забезпеченні кібернетичної безпеки. За заявою представників peckshield, в минулу суботу, 4 грудня, були зафіксовані підозрілі транзакції в мережі ефіріум на суму близько 100 млн доларів. Також було заявлено про викрадення 96 млн доларів через binance smart chain (bsc).

Експерти з безпеки peckshield відзначають, що були викрадені токени gala (gala), the sandbox (sand), decentraland (mana), shiba inu (shib), а також 500 000 доларів в стейблкоін usd coin (usdc). У процесі викрадення зломщики проводили кілька транзакцій, конвертуючи криптовалюта в ефіріум (eth) з використанням обмінника inch і децентралізованої платформи tornado cash.

Біржа bitmart деякий час заперечувала злом і протягом декількох годин заявляла, що повідомлення про викрадення є фейковим.

Total estimated loss: ~200m (~100m on @ethereum and ~96m on @binancechain ). (previously we only counted the loss on @ethereum). And here is the list of affected assets/amounts on @binancechain pic.twitter.com/cxxapdftd7

— peckshield inc. (@peckshield) december 5, 2021

Однак через пару годин після перших повідомлень peckshield було випущено офіційне визнання злому, що торкнувся два гарячих гаманця кріптобіржі ethereum і binance smart chain. Сума збитку була оцінена в 150 млн доларів. Біржа заблокувала всі операції з введення і виведення коштів до закінчення розслідування інциденту.

У понеділок біржа bitmart оголосила, що всі втрати клієнтів будуть відшкодовані з резервних коштів компанії і жоден клієнт не постраждає.

Bmx