Кухонний гаджет: міксер мішалка на батарейках

240

Якщо Ви готуєте не заради хобі, а робите це в масштабах всієї родини, а то і в промислових обсягах, то напевно уявляєте собі, який це пекельна праця. 5 рука в процесі готування зовсім не завадить, особливо в тому, що стосується процесів струшування та змішування, причому обчнный міксер підходить далеко не завжди. У такому випадку знадобиться кухонний гаджет — міксер-мішалка на батарейках Stirr.

Цей гібрид вібратора і кухонного начиння працює дуже просто. Наприклад, готуєте Ви заміс для млинців — збираєте всі інгредієнти в каструлю, ставите туди ж нашу диво-мішалку, включаєте, а далі все відбудеться саме, поки Ви займаєтеся чимось іншим, наприклад, нарізанням салату.

Використовувати гаджет можна в посуді різного діаметру — його лопаті зроблені гнучкими і пружними, на кінцях лопатей є спеціальні потовщення. Для роботи міксера-мішалки необхідні 4 батарейки розміру АА, купити гаджет можна за 25$. Бонусне відео сьогодні не присвячено кухні — воно відкриє перед нами цікавий ефект, який можна спостерігати, якщо приклеїти шматочок скотчу на матоое скло.