Купівля б / у ssd і hdd схожа на мінне поле

57

термін служби деяких приводів, використовуваних для майнінг chia, добігає кінця.

Користувачі, які шукають вигідні пропозиції на ssd або жорсткі диски, слід бути обережними сьогодні, оскільки майнер chia, які відмовляються від погоні за цією криптовалюта, по всій видимості, масово продають використані диски (деякі з них можуть рекламуватися, як нові). Основна проблема полягає в тому, що диски, використовувані для майнінг chia, можливо, вже на межі зносу.

Chia-це відносно нова криптовалюта, яка була запущенав травні 2021 року, її старт був досить хитким, але потім вона підросла в ціні – стех пір, однак, вона знову впала і тепер становить тільки шосту частину цениот піку продажів (на момент написання статті).

  • познайомтеся з кращими відеокартами для майнінг;

Головною відмінністю chia від інших криптовалюта стаетподход, згідно з яким використовується «доведене вільне місце», чтодиктует залежність від ємності пам’яті, а це значить, що вам потрібні диски, а неболее енергоємні графічні процесори (або asic’и). Як ви можете собі уявити,у свої перші дні chia звучала неймовірно перспективно.

Однак, як зазначає wccftech, vnexpress international підкреслила, що, враховуючи значне падіння ціни chia, в азії майнер стали продавати свої диски, щоб переключитися на іншу криптовалюта.

Жодна інша криптовалюта не використовує диски, тому єдиний реальний варіант для майнер – спробувати розвантажити потужності і переключитися на зовсім іншу модель видобутку з альтернативною криптовалюта. Отже, зараз на вторинний ринок надходить безліч накопичувачів, причому деякі продавці рекламують твердотільні накопичувачі і жорсткі диски, як «нові» моделі.

І це не просто вживані диски, але, можливо,вони вже заїжджені до межі: видобуток chia вельми інтенсивна з точки зреніяізноса диска, а це значить, що ssd на 1 тб, наприклад, може прослужити тільки 80 днів видобутку,ніяких років життя. Отже, будь-хто, хто купує привід, що відпрацював у видобутку chia, може купити собі диск, який ось-ось помре.

Аналіз: сіючи насіння недовіри

Ринок вживаних приводів безумовно став небезпечнішим у зв’язку з цими подіями, принаймні, в азії, що випливає зі звіту. Тим не менш, звичайно, майнери chia можуть бути і в інших регіонах, вони теж відмовляються і продають пошарпане обладнання.

Очевидно, ще болючіше чути, що деякі з таких дисковвидаются за нові і, очевидно, варто бути обережними з тим, що ви купуєте.остерігайтеся будь-яких сторонніх торгових майданчиків, а також того, що може бутиочевидним продуктом від майнер, які знижують ціни, оскільки дискінаходятся на вильоті своєї служби.

Таким чином, в даний час, як ніколи раніше, лучшевсего звернутися до відомих і надійних інтернет-магазинам, вибираючи новуюпамять – хоча, як правило, це завжди кращий вибір.