Лазерний гаджет: як грати з кішкою

287

Напевно у більшості читачів є домашні тварини, зокрема коти і кішки, у яких вони обожнюють. Проте варто розуміти, що тваринам (втім, як і людям) потрібна рухливість, але часто грати з кішками зазвичай не вистачає часу. Забезпечити улюбленцю хороший тонус і знайти відповідь на питання «як грати з кішкою» допоможе лазерний гаджет FroliCat Bolt.

Ідея гаджета полягає в тому, що кішки дуже люблять ганятися за різними предметами. У дитинстві ми робили бантики з паперу та прив’язували їх до мотузки, щоб коти і кішки бігали за ними (мабуть імітується процес полювання), а ось вже в зрілому віці можна закликати на допомогу високі технології. Сам гаджет являє собою звичайну лазерну указку і схожий на кеглю, яка проте здатна самостійно обертатися, зводячи таким чином Вашу кішку з розуму. Встановити гаджет можна на будь-якій поверхні, після чого протягом 15 хвилин кішка буде ганятися за лазером. Точно також можна воспольоваться ручним режимом девайса і самостійно грати з кішкою.

Отже, купити гаджет можна всього за 20$, отримавши при цьому море задоволення — ось так виглядає сам процес, думаю, що це була б отлчная емоційна розрядка для Вас і фізична для домашньої тварини.