Легендарна гра god of war з’явиться для настільних пк 14 січня 2022 року

28

Культова серія комп’ютерних ігор god of war вийде у версії для настільних пк 14 січня 2022 року. Серія виконана в екшн-жанрах hack and slash і action-adventure. Вона з’явиться на порталах ігрового стрімінгу steam і egs. Слідом за нею з’явиться продовження god of war ragnarok, яке вийде в 2022 році, але для платформ playstation 4 і 5. Про це оголосила компанія sony interactive entertainment-видавець цієї блискучої гри.

Сюжет гри заснований на давньогрецькій і скандинавській міфології. Головним героєм виступає спартанський воїн кратос, який кинув виклик богам.

Вперше гра була випущена 20 квітня 2018 року для платформи playstation 4. Розробку основних сюжетів гри веде студія santa monica studio, каліфорнійський філія sony interactive entertainment. Станом на серпень 2021 року в світі було продано 19,5 млн копій god of war.

З випуском на пк видавець очікує серйозного припливу нових гравців, а також перейшли з платформи ps. Зі свого боку геймери очікують, що god of war для пк стане краще, ніж будь-коли раніше. Їх інтерес підігріває заява, зроблена sony, яка заявила, що збирається«використовувати потужне обладнання, пропоноване платформою настільних систем, для створення унікального захоплюючого геймплея».

Це може означати, що гравці на пк зможуть насолодитися«всім потенціалом кінематографічної зйомки без обрізки, яка стежить за пригодами кратоса і атрея в різних сферах». Очікується, що будуть використані всі можливості дозволу 4k з розблокованою частотою кадрів.

Версія god of war для настільних комп’ютерів буде підтримувати все різноманіття доступних для пк графічних опцій і предустановок. Це надасть більш точну настройку з урахуванням можливостей доступного технічного обладнання та ігрового досвіду. У довгий список підтримуваних опцій потрапили відпрацювання тіней з більш високою роздільною здатністю, поліпшені відображення, підтримка dlss, підтримка виведення насверхшироком екрані 21:9 і багато іншого.

Очікується, що гравці, які придбають настільну версію god of war, зможуть також отримати безліч бонусних ігрових матеріалів. У їх число увійшли:

  • death’s vow armor sets for kratos and atreus — комплекти обладунків «клятва смерті» для кратоса і атрея
  • exile’s guardian shield skin — захисний щит воїна
  • buckler of the forge shield skin — наклейка на щит
  • shining elven soul shield skin
  • dökkenshieldr shield skin —

Ціна передзамовлення гри god of war в steam — 39,99 фунтів стерлінгів (3900 руб.)

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд razer kishi для android . Сьогодні в нашу тестову лабораторію потрапив razer kishi для android-контролер з підключенням через usb-c, здатний перетворити практично будь-який android-смартфон в повноцінну ігрову консоль. Детальніше про це читайте в статті «огляд razer kishi для android : мобільний геймінг теж може бути комфортним».

читайте також: