Macbook pro 2021 ремонтувати легше, але не так, як конкурентів

10

Новий macbook pro був повністю розібраний хлопцями з ifixit. У порівнянні з попередніми моделями, новий ноутбук apple став значно простіше в ремонті, але попереду у компанії ще довгий шлях.

В ході розбирання було виявлено ряд поліпшень. Наприклад, акумулятор стало набагато простіше видалити, він не облитий клеєм, як це було на macbook pro 2019 року.

Згідно з експертами ifixit, новий акумулятор закріплений за допомогою гвинтів і липкої стрічки. Це рішення в значній мірі спрощує видалення батареї, але, щоб дістатися до деяких кріплень, спочатку доведеться видалити весь тачпад.замінити акумулятор стало простіше, але вам все ще доведеться докласти зусиль.

Згідно з ifixit,нові моделі macbook ргогораздо краще використовують внутрішній простір. Система охолодження також виглядає вражаюче. Вентилятори можна зняти і замінити. Більшість пристроїв системи тепер має модульну конструкцію, що дозволяє легко їх змінити, якщо в ноутбуці щось зламається.

Але не всі новини такі хороші. З гвинтами безпеки apple досить складно працювати, динаміки приклеєні, а клавіатуру замінити неймовірно складно.твердотільний накопичувач також впаяний в систему і не може бути просто замінений.

Аналіз: прогрес радує, але apple все ещеотстает

Macbook pro отримує 4 бали з 10 балів ремонтопридатності від ifixit. Звучить не дуже добре, але це набагато краще 1 з 10, які отримав macbook pro 16 (2019) або 2 з 10 для 13-дюймової моделі.

Apple робить успіхи, але компанії слід ставати краще. Особливо, якщо ви подивитеся на microsoft, яка в останні роки досягла значних успіхів у тому, що стосується ремонту. Surface laptop 3 отримав 5 з 10 балів, а surface pro x отримав 6 з 10. Крім того, microsoft обіцяла, що подальше обладнання, в тому числі консолі, буде легше ремонтувати.

Apple не перший рік знаходиться під тиском, що стосується ремонту, але не відповідає на нього. Інші великі виробники на ринку ноутбуків, такі як dell і hp,досягли певних успіхів, що стосується ремонту і впливу на навколишнє середовище. В епоху, коли екологія та дружелюбність до клієнтів стають важливими, apple не повинна відставати.