Материнська плата biostar tz590-btc duo годиться для всіх видів майнінг

42

Компанія biostar оголосила про випуск багатофункціональної материнської плати tz590-btc duo, оптимізованої відразу під кілька типових навантажень. Один з варіантів її застосування-майнінг криптовалюта.

В основі материнської плати використаний чіпсет intel z590. Він сумісний з процесорами core 10-го і 11-го поколінь, упакованими в корпус lga1200.

На платі встановлено в цілому вісім слотів pci-express 3.0 x1; всі з них підключені через базовий чіпсет z590 pch. Крім цього, є окремий слот pci-express 4.0 x16, який підключений безпосередньо до процесора.

Важливо відзначити, що є ще чотири слота m. 2-2280, що створює воістину широкий набір можливостей для підключення. Якщо врахувати, що в продажу легко доступні адаптери m. 2-pcie, то на дану материнську плату можна поставити відразу до 12 відеокарт pcie. Вийде відмінна міні-ферма для майнінг.

Застосування не обмежене тільки майнінг. Серед інших варіантів підключення є також ряд звичайних портів, в тому числі d-sub для відео з igpu, hdmi і порт клавіатури ps/2.

Відзначається незвично велика кількість портів sata iii — 10 штук із загальною пропускною здатністю до 6 гбайт/с.це все, крім чотирьох вже названих портів m. 2 nvme.

Такий різноманітний набір дозволяє займатися майнінг будь-яких криптовалюта , навіть модних останнім часом chia, в якій майнінг заснований на обсязі виділеного місця на жорсткому диску, а не на обчислювальної потужності, як у випадку з криптовалюта proof of work, такими як біткойни.

Виробник не розкриває інформацію про ціни, але інформація про нову плату вже з’явилася в мережі, в тому числі на російськомовному порталі тайванського виробника.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращої материнської плати . Вибрати кращу материнську плату непросто — для кого — то кращою може бути найдоступніша материнська плата, для інших-сама функціональна. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу материнську плату будь-якої функціональності, під будь-який процесорний роз’єм, в будь-якій ціновій категорії — від найдешевших до топового сегмента. Детальніше про це в статті «краща материнська плата : поточний аналіз ринку».

читайте також: