Megogo вводить nft за перегляд шоу і трансляцій: глядачі зможуть обміняти їх на подарунки-техніку і знижки на авіаквитки

4

Медіасервіс megogo оголошує про старт «будівництва» метавселенной для своїх глядачів. Головна мета цієї затії-популяризувати цифрові активи.

Що це означає?

Йдеться про так звані nft (невзаємозамінні токени), які глядачі отримуватимуть за перегляд. У якийсь момент на екрані ви побачите повідомлення про нарахування віртуального фрагмента (тих самих nft). Коли їх буде достатньо, ви зможете створити з них пак і обміняти його на різні подарунки або на додаткові фрагменти, необхідні для створення паків з більш цінними призами.

Серед контенту, що включає подарункові фрагменти, футбольні трансляції, шоу «пекельна кухня» і «хто зверху» на новому каналі, але з часом цей список буде рости. Враховуючи тематику контенту, користувачі отримуватимуть спортивні та кулінарні фрагменти.

При цьому паки діляться на бронзовий, срібний і золотий типи. Чим «дорожче» пак, тим цінніше подарунки він може містити всередині. Створювати паки можливо необмежену кількість разів при наявності накопичених фрагментів. Кількість фрагментів, з яких складається будь-який пак, можна переглянути в «рецепті» до кожного паку.

У числі подарунків за паки-кавомашини, гриль-барбекю, телевізори, знижки на авіаквитки і багато іншого. Цей список також обіцяють постійно поповнювати.

Поки проект працює в тестовому режимі. Megogo обіцяє, що з наступного року користувачі зможуть обмінюватися між собою накопиченими фрагментами всередині медіасервісу і на платформі dmarket.