Microsoft анонсувала системні поліпшення, які з’являться в windows 11

47

Компанія microsoft випустила докладний звіт про внутрішні зміни, які були внесені в нову ос windows 11 в порівнянні з її попередньою версією windows 10.

Повідомляється, що нова версія була оптимізована для роботи в середовищах, де ghtl]zdkztncz нульова довіра до будь-яких джерел. Це умови відображає появу криптомодуля tpm 2.0, наявність якого входить в мінімальні системні вимоги сумісної системи. Якщо відбувається підключення комп’ютера з непідтримуваним обладнанням і не мають оновлень безпеки, то windows 11 може ввести обмеження на його роботу.

У наданому документі описані правила виділення пріоритетів для додатків на використання системних ресурсів. Новий підхід дозволяє автоматично запобігати захопленню» тривіальними » додатками занадто великої кількості системних ресурсів. Програми, що працюють в активному режимі, автоматично отримують більш високий пріоритет.

Нова особливість виділення пріоритетів буде корисна, коли процесор перевантажений великим поточним навантаженням, а користувачеві потрібно провести розрахунок з іншим додатком. Всі операції з перерозподілу ресурсів windows 11 буде виконувати автоматично, надаючи новому запущеному в роботу додатком ресурси з високим пріоритетом.

Нові правила поширюються також на роботу веб-браузера edge. Там нові принципи пріоритезації будуть поширюватися на рівні вкладок: активна вкладка отримує найвищий пріоритет, тоді як обслуговування вкладок, до яких не було звернень протягом деякого часу, перекладається в «сплячий режим». За оцінками microsoft, застосування технології «сплячих вкладок» дозволить скоротити витрату пам’яті приблизно на 30%.

Експерти також додали до сказаного, що windows 11 була оптимізована для нового покоління гібридних процесорних архітектур. Вона дозволяє ефективно навантажувати ядра «продуктивності «і ядра»ефективності». Microsoft не згадує про це у своєму документі.

У windows 11 проведена оптимізація також для процедури виходу комп’ютера із сплячого режиму. Тепер після відновлення робочого стану комп’ютера відбувається відновлення пріоритетів додатків. Система повертається в стан, що передував її перекладу в сплячий режим.

Microsoft також провела велику роботи для скорочення дискового простору, займаного операційною системою. Тепер більшість вбудованих додатків являють собою ярлики. Завантаження з інтернету самих додатків відбувається тільки при першому запуску. Якщо звернень не було, то такий додаток не буде «висіти» в пам’яті мертвим вантажем, як це відбувається в більш ранніх версіях ос.

Багато питань викликають підвищені вимоги microsoft до апаратного оснащення систем, сумісних з windows 11. Зокрема, microsoft повністю відмовляється від використання процесорів intel core 8-го покоління і amd ryzen 2000.

Microsoft пояснює це тим, що вибір нижньої межі сумісності пов’язаний з підтримкою криптомодуля tpm 2.0. Нова версія ос також вимагає uefi, а застаріла завантаження з використанням csm більше не підтримується. Крім цього, microsoft стверджує, що завдяки більш суворому контролю над обладнанням і моделями драйверів, тепер вона здатна гарантувати «безвідмовну роботу» на 99,98%.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті «штучний інтелект : правда і вигадка».

читайте також:

microsoft windows 11 так і не отримала підтримку старих процесорів