Microsoft оголосила про запуск центру навчання viva learning в жовтні

16

Microsoft оголосила, що новий центр навчання viva learning стане загальнодоступним для організацій в кінці жовтня, його повномасштабне впровадження очікується до середини листопада. Доступ буде надаватися разом з платним доступом по підписці до microsoft teams за винятком замовників, що відносяться до освітніх і державних організацій.

Центр централізованого навчання viva learning дозволить користувачам microsoft teams інтегрувати свої навички навчання в розклад робочого дня. Це дозволить робочій команді відкривати, ділитися, призначати і проходити навчання в загальних бібліотеках з освітнім контентом. Контент може надаватися як самою організацією, так і її партнерами.

Передбачається, що співробітники, які проходять навчання, будуть обмінюватися думкою про свій процес навчання, ступеня задоволеності. З більшою ймовірністю це буде формувати в колективі згуртованість, самі співробітники будуть отримувати додаткову зацікавленість в продовженні роботи в поточній організації, де їм надається можливість для навчання і зростання.

Позитивний ефект для організації від впровадження платформи viva learning полягає в спрощенні процесу створення нових освітніх можливостей на базі microsoft teams. Для цього не потрібно впроваджувати нову платформу для комунікацій.

Базовий рівень viva learning буде доступний безкоштовно за наявності поточної ліцензії microsoft 365. Безкоштовна частина viva learning включає в себе доступ до повних бібліотек матеріалів microsoft learn і microsoft 365 trainings, а також до обмеженого набору (125 курсів) матеріалів зі складу linkedin learning.

Щоб розблокувати можливості viva learning в повному обсязі, може знадобитися перейти до передплати viva learning premium. Вона надасть додаткові функції адміністратора і можливості ведення списку рекомендацій. Буде розблокована інтеграція з системою управління навчанням і введені засоби інтеграції стороннього контенту. Для доступу до контенту, що не належить microsoft viva learning premium, може знадобитися окрема підписка від стороннього постачальника контенту.

При підписці premium також з’явиться можливість перенести на навчальний портал внутрішній контент самої організації, розміщений в sharepoint. Тепер він стане доступним для користувачів у додатку viva learning teams.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті «штучний інтелект : правда і вигадка».

читайте також: