Microsoft припиняє підтримку тонких клієнтів windows thin pc з 12 жовтня

51

Компанія microsoft нагадала про завершення розширеної підтримки ос windows thin pc. Термін її підтримки закінчується 12 жовтня 2021 року. Основна підтримка windows thin pc завершилася ще 11 жовтня 2016 року.

Microsoft рекомендує користувачам windows thin pc розглянути можливість переходу на новий клієнт віддаленого робочого столу. Корпоративним організаціям, яким потрібна інформація щодо оновлення, слід звертатися до виробника оригінального обладнання (oem) або авторизованого дистриб’ютора microsoft.

Операційна система windows thin pc була представлена як полегшений варіант windows 7 ще в 2011 році. Ця ос дозволила морально застарілим на той момент комп’ютерам почати працювати з сучасними windows-додатків.

З урахуванням можливостей windows thin pc являв собою версію windows 7, яка дозволяла кінцевим користувачам працювати в останній на той момент середовищі windows без зайвих витрат, хоча і без права її нарощування.

Windows thin pc дозволила перетворити комп’ютери в «тонкі клієнти» з можливістю створення віддаленого робочого столу, знизивши тим самим вартість їх обслуговування vdi.

Windows thin pc використовувався не тільки в застарілих настільних комп’ютерів, але і в нетбуках, а також загальнодоступних електронних системах, таких як термінали миттєвих платежів.

Розробники особливо виділяли можливості windows thin pc для максимального обмеження доступу в умовах загальнодоступних терміналів. Наприклад, фільтр запису дозволяв створювати робоче середовище без збереження станів. Можна було налаштовувати відключення непотрібних діалогових вікон. Фільтр клавіатури дозволяв заблокувати натискання комбінацій клавіш (ctrl-alt-del, alt-f4 та інших поєднань).

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті «штучний інтелект : правда і вигадка».

читайте також: