Microsoft тільки що оновила всі surface перед windows 11

16

surface go 2, surface pro 7, surface book 3 і laptop go отримують оновлення прошивки.

Microsoft готується до виходу surface pro 8 і surface laptop studio, які будуть випущені якраз до запуску windows 11. Але якщо ви продовжуєте користуватися старшим пристроєм, microsoft тільки що випустила прошивку для surface laptop go, surface pro 7, surface book 3 і surface go 2.

Нові оновлення прошивки, відмічені wccftech, покликані зміцнити позиції ос windows 10 за рахунок підвищення продуктивності і загальної стабільності системи, а також вирішення некоторыхкритических вразливостей системи безпеки. Кожен пристрій одержитьсобственное оновлення, вирішальне унікальні проблеми безпеки.

Наприклад, користувачі surface pro 7 отримують оновлення прошивки 13.0.1763.7, а користувачі surface laptop go чекають прошивку під версією 13.0.1763.7. І surface book 3, і surface go 2 отримують кілька оновлень прошивки, які вирішують багато проблем windows 10.

Щоб встановити оновлення прошивки, просто перейдіть в розділ «налаштування«, потім виберіть» оновлення та безпека«, а потім, нарешті,»центр обновленіяwindows». Після цьогоперезавантажте пристрій, щоб завершити установку. Зверніть увагу, однак, що після установки оновлення на будь-який з цих пристроїв, ви не сможетеоткотіть його на стару версію або повністю видалити.

Тим часом, surface pro 8, surface laptop studio і прийдешня windows11 повинні бути запущені 5 жовтня, і ви могли б зробити попереднє замовленняна них сьогодні. Windows11 обіцяє безліч змін, а також деякі функції поліпшення качестважізні, включаючи макет, розвинену безпеку, розширену доступністьдодатків, оновлення на 40% меншого розміру, поліпшення в іграх і многоедругое.