Мобільні гаджети: телефон Samsung Crest Solar на сонячних батареях

299

Сьогодні вже нікого не здивуєш калькулятором з сонячної батарей або яким-небудь там экоавтомобилем, також споживають сонячну енергію. Тепер лінійка экогаджетов розширилися мобільним телефоном — Samsung представила модель Crest Solar.

Телефон підтримує формати GSM (900MHz і 1800MHz) і, як можна здогадатися, здатний заряджатися в будь-якому місці, де світить сонце, за допомогою панелі сонячних батарей, розташованих на задній стороні корпусу. За запевненням Samsung щогодини зарядки моделі Crest Solar дозволить користувачеві здійснити 5-10 хвилинну розмову.

Крім цієї нової фічі (природно, можна заряджати від звичайної розетки) в мобільному телефоні є стандартні FM-радіо, MP3-програвач, ігри і т. д. Є і парочку цікавих функцій, наприклад, Mobile Tracker для забезпечення безпеки (надсилає повідомлення в разі, якщо була вийнята SIM-картка) і дуже корисний Fake Call (дозволить отримати фальшивий дзвінок, коли це необхідно, наприклад, на побаченні ). Купити мобільний телефон Samsung Crest Solar можна буде за ціною $59. Сьогоднішнє бонус-відео — знову зйомки з битви роботів, є дуже цікаві екземпляри.