Motorola збирається випустити смартфон з підекранною камерою

18

Популярний інформатор digital chat station написав у twitter, що motorola готує до випуску безліч новинок флагманського рівня. Він згадав про випуск нової моделі смартфона moto s30, оснащеної флагманським чіпсетом snapdragon 888+. Другий серед очікуваних моделей став смартфон moto x30, який з’явиться на глобальному ринку під назвою edge 30 ultra. Він буде оснащений найсвіжішим флагманським чіпсетом snapdragon 8 gen1. Обидві моделі з’являться в грудні 2021 року.

Але головною інтригою повідомлення digital chat station стала згадка невідомого третього пристрою, який отримає підекранну селфі-камеру. Що це за модель? на це питання поки немає відповіді.

Інтерес підігріває наближення 2022 року. За прогнозами аналітиків, майбутній рік стане роком смартфонів зі складними дисплеями і підекранними камерами. Саме ці елементи стануть найважливішими для флагманів 2022 року, вважають вони. Схоже, motorola не збирається відставати від лідерів.

На думку експертів, які брали участь у заході qualcomm snapdragon technology summit, анонс нового флагманського чіпсета snapdragon 8 gen1 був зроблений за участю команди motorola. Вони вважають, що це сталося невипадково. Цілком можливо, що саме смартфон цього бренду стане першим у світі пристроєм на новому чіпсеті. Ця ж платформа з’явиться і у флагманському смартфоні xiaomi 12, але його вихід очікується тільки до кінця грудня.

Поки немає інформації, чи буде таємничий телефон з підекранною камерою анонсований разом з moto s30 і moto x30. Його презентація цілком може відбутися і в першому кварталі 2022 року.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті «огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів».

читайте також:

moto edge x стане першим у світі смартфоном на чіпсеті snapdragon 8 gen 1