Народний флагман samsung galaxy s21 fe вийде 11 січня

21

Шанувальники samsung з великою надією чекають майбутнього заходу «unpacked part 2», яке має відбутися наступного тижня, 20 жовтня. Одна з причин-це очікування анонсу спеціальної моделі смартфона для шанувальників-galaxy s21 fan edition.

Це і зрозуміло. Багато шанувальників чекали, що народний флагманський смартфон samsung galaxy s21 fe повинен з’явитися неодмінно в цьому році. Чутки про це ходили давно, але цього разу щось пішло не так.

Перш за все в мережу просочилися чутки, що запуск очікуваного смартфона в масове виробництво постійно відкладається через дефіцит чіпів.

Багато шанувальників сподівалися, що s21 fe все-таки стане «зіркою» жовтневої презентації samsung, але, як виявилося, вони помилилися. В останні дні з численних джерел стали приходити чутки, що масове виробництво galaxy s21 fe, мабуть, буде відкладено.

За останніми даними, масове виробництво смартфона почнеться лише в грудні. Тому samsung не зможе анонсувати телефон, серійне виробництво якого навіть не входить в плани на найближчі два місяці.

Всі джерела, які коментували цю новину, зійшлися на думці, що samsung не піде на відмову від випуску фан-версії. Єдиний залишився період для анонсу-це січень 2022 року. В одному з джерел була згадана дата — 11 січня.

Це, до речі, побічно підтверджує і гуляють по мережі чутки про можливе перенесення презентації флагманської лінійки samsung galaxy s22 з січня на лютий наступного року. Не виключено, що головною причиною цього стане небажання samsung відволікати увагу від galaxy s21 fe.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті «огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів».

читайте також: