Нас чекають ремастери half-life 2

69

Геймери в цілому дуже допитливі люди, здатні часом докопатися до чого завгодно. Іноді здається, що імениті детективи з книг ніколи б не додумалися до того, що спадає на думку рядовим гравцям в процесі пошуку доказів про існування продовжень до улюблених ігор.

Ось і цього разу все сталося саме за таким сценарієм. Допитливі уми взяли та виявили в надрах платформи steam згадки half-life 2: remastered collection. І, природно, це трохи розбурхало громадськість настільки, що по спільноті гравців покотилася невелика хвиля.

Правда все швидко відразу прояснилося і виявилося, що сама valve має до цього збірника досить непряме відношення. Автори іменитої гри вирішили віддати її на оновлення фанатам. Втім, схожим чином вони надходили і раніше, завдяки чому ми отримали шедевральну black mesa.

В результаті з’ясувалося, що над half-life 2: remastered collection працюють творці модифікації update, які вже мають величезний досвід роботи з ігровим движком. Однак, ніякої інформації про дату виходу або масштаб змін не послідувало. Так що залишається лише чекати новин.