Наступне покоління графічної архітектури arm вдвічі швидше попередників

15

Цього тижня відбувся захід arm limited devsummit для акціонерів і розробників. Там компанія arm представила обладнання наступного покоління для обробки графіки, реліз якого очікується в майбутньому році. У ньому обіцяний дворазовий приріст продуктивності в порівнянні з нинішньою графікою arm mali-g710 в fp32. Якщо ж порівнювати з технологіями 2018 року, новий графічний процесор arm працює майже в 5 разів швидше.

Старший директор з технологій бізнес-підрозділу машинного навчання arm показав швидкість машинного навчання з використанням новітніх технологій цієї компанії. В операціях fp32 при обробці машинного навчання швидкість буде в 4,7 рази вище в порівнянні з mali-g76 на одне ядро. Правда, поки нічого не говориться про сукупний продуктивності і швидкості в мобільних іграх. Також невідомим залишається енергоспоживання.

Компанія вважає машинне навчання невід’ємною частиною майбутнього розвитку. Вона прагне дати виробникам і програмним розробникам інструменти для застосування технологій майбутніх поколінь.

Оскільки arm нещодавно була куплена компанією nvidia, напрямок її майбутніх робіт знаходиться під питанням. До цих пір даний виробник був одним з головних постачальників графічних процесорів і обчислювальних графічних процесорів для різних завдань, в тому числі машинного навчання.