Не тільки iphone: флагман huawei mate 50 може отримати підтримку супутникового зв’язку

47

Цього року через санкції сша huawei припізнилася з випуском флагманського сімейства huawei p50, тому чекати представників mate 50 раніше початку наступного року, схоже, не варто. Але, якщо вірити джерелам, китайський виробників приберіг кілька козирів для новинок.

Чого чекати?

Один з китайських інсайдерів повідомив, що флагман huawei mate 50 буде підтримувати супутниковий зв’язок для обміну sms-повідомленнями. Це буде до речі при відсутності доступу до традиційних мобільних мереж. Повідомляється, що для цього компанія вибрала супутникову систему beidou.

Також джерело повідомляє, що через цю функцію компанії і довелося перенести вихід huawei mate 50. Правда, не варто забувати, що поки це всього лише чутки, а не підтверджена інформація. Тим не менш, це доводить, що huawei як і раніше намагається впроваджувати інновації в області смартфонів і не відмовилася від бізнесу мобільних телефонів, незважаючи на жорсткі обмеження з боку санкцій сша.

До речі, очікується, що apple також додасть підтримку супутникового зв’язку для iphone. За допомогою неї користувачі зможуть зв’язатися з екстреними службами і повідомити про такі інциденти, як авіакатастрофи, потопи, пожежі та багато іншого. Функція, яка, ймовірно, буде називатися «екстрене повідомлення через супутник«, буде інтегрована в додаток» повідомлення в якості третього варіанту після sms і imessage і буде позначена сірим текстовим міхуром.