Незвичайний гаджет: знижуємо температуру сміття

247

Відро для сміття є в кожному будинку, і зазвичай це не найкраща його частина. Десь воно заховане геть з очей (тоді не дуже зручно викидати сміття), де стоїть на увазі (що не дуже естетично і буває пахне), в загальному вільне поле для вигадок і нових девайсів існує. І ось приклад такого незвичайного гаджет на тему сміттєвого відра — Minus Frozen Garbage Container.

Перед Вами дуже футуристичний гаджет, який з ганьби будинку може стати чи не його прикрасою. Ідея проста — щоб сміття не смердів, потрібно зберігати його при мінусовій температурі, тому гаджет є чимось на зразок холодильника для сміття, температуру якого можна регулювати. Крім запаху, цей девайс допоможе зменшити кількість бактерій, так як в кришку гаджета вбудовані ультрафіолетові лампи (в результаті вид дуже загадковий). Крім усього іншого, цей девайс прикольний буде дуже легко чистити.

На жаль, це поки ще не зовсім повноцінний гаджет, а тільки концепт, тому купити девайс поки не можна, хоча є актуальним і питання доцільності в силу потребеленія енергії. Ну а на закуску в День Космонавтики невелика відеоекскурсія по космічно станції — космонавти дійсно сплять стоячи, як коні