Новий гаджет від Electrolux: пральна машина з сушкою

272

Тільки уявіть собі, що коли-то у людей не було пральних машинок і доводилося прати вручну. Страшно? Ця проблема вже вирішена, але у людей завжди з’являються нові гаджети призначені саме для їх вирішення). Тепер виникає питання: а де ж сушити випрану білизну, якщо ніде, наприклад, немає балкона? На допомогу прийде новий гаджет від Electrolux — пральна машина Calima.

Для втілення своєї ідеї в життя, автори гаджета вирішили використати з максимальною користю всю зовнішню поверхню пральної машини, дійсно, чого їй простоювати, адже на неї можна покласти сире білизна і сушити. Більш того, верхня кришка гаджета розміром 60 на 60 см тепер може збільшуватися ще на 32 см за допомогою висувної частини, якщо у Вас дійсно багато білизни. Для поліпшення процесу сушіння в кожній кришці зроблені отвори і централізовано подається тепле повітря, що дозволяє висушити білизну набагато швидше.

Ось такий от вийшов девайс, залишилося тільки приробити до нього прасувальну дошку. Придбати гаджет можна за 700$ (за всю пральну машинку). В якості солодкого ще трохи хімії — не повторюйте в домашніх умовах!