Огляд hp elitebook 725 g4

65

Ультратонкий, мініатюрний, елегантний і практичний ноутбук hp elitebook 725 g4 допоможе вам бути мобільним і сучасним на роботі і вдома.

цільова аудиторія

Недорогий і практичний ноутбук hp elitebook 725-це відмінний вибір для сучасних офісних працівників. З його допомогою ви зможете підвищити ефективність своєї діяльності. Великий набір функцій і висока швидкість дозволяють бути на зв’язку і організувати максимально мобільний робочий процес. Ви можете розраховувати на досить потужні засоби роботи з графікою, що ідеально підійде для дизайнерів, художників, архітекторів.

Elitebook 725 g4 цілком влаштує тих користувачів, для яких продуктивність процесора і час автономної роботи не є критичними. Ці ультратонкі багатофункціональні апарати прекрасно підходять для спільних колективних робіт і проектів. Вам вдасться грамотно організувати спільну роботу, помітно підвищивши її ефективність.

Додатки та ігри

За допомогою гібридного процесора шостого або сьомого покоління amd pro з вбудованим графічним адаптером аж до radeon ™ r7 ви отримаєте величезне задоволення від роботи на ньому і зможете розкрити весь потенціал застосовуваних додатків.

Ноутбук підтримує запуск різних ресурсоємних програм, а також безлічі комп’ютерних ігор на високих налаштуваннях графіки. Відеоядро radeon r7 забезпечує високу продуктивність і максимально реалістичну графіку в онлайн іграх.

Переваги моделі

Модель оснащена продуктивним процесором. Незважаючи на дивовижну легкість і тонкість корпусу (його товщина становить 18,9 мм), цей ноутбук вражає своїм потенціалом, функціями і дивовижною простотою управління. Для підключення доступні роз’єми:

  • vga;
  • usb, usb-c ™ ;
  • display port ™ ;
  • ethernet;
  • наявність можливості підключення док-станцій.

Безпека: пристрій захищений рішенням hp sure start з динамічним виявленням вторгнень. Атаки виявляються автоматично на рівні bios.

Доступна ос windows 10 та інші. Процесор і відеокарта — досить потужні для сучасних ігор. Вбудована radeon r7 в рази перевершує аналог від intel в продуктивності.

Пристрій працює тихо. Аудіосистема bang&olufsen налаштована бездоганно. А висококласні динаміки дозволяють голосу (і мультимедіа) звучати голосно, чітко і чисто, спілкуючись з колегами по роботі.

Заряджається пристрій швидко і працює довше, ніж його попередники. Наприклад, за півгодини батарея швидкої зарядки hp заряджається майже до половини.

По hp noise cancellation аналізує і пригнічує шуми, в тому числі і звуки клавіатури. Безшумна і приємна клавіатура дозволяє зосередитися на виконуваних завданнях.

Недоліки

Час автономної роботи пристрою в нормі, але в цьому параметрі розглянута модель поступається 820 g4. Для деяких функцій windows потрібно нове або додаткове обладнання, установка пз, драйверів або оновлення біос. У windows 10 автооновлення включено постійно.