Огляд tws-навушників razer hammerhead true wireless (2021): всі фарби світу

12

Огляд razer hammerhead true wireless | 2021) / введення

Кілька років тому razer вперше спробувала свої сили на ринку tws-навушників. Після появи razer hammerhead true wireless 2019 компанія випустила більш преміальні hammerhead true wireless pro, а нещодавно razer вирішила оновити свого первістка, вивівши на ринок нові tws-навушники hammerhead true wireless (2021) .

Головною «фішкою» цих навушників стала барвиста rgb-підсвічування, яка дозволить вам виділитися в будь-якому натовпі. Вони отримали оновлений дизайн в стилі більш дорогих true wireless pro, обзавелися функцією активного шумозаглушення і підтримкою google fast pair.

Огляд razer hammerhead true wireless | 2021) / технічні характеристики

Огляд razer hammerhead true wireless | 2021) / дизайн і ергономіка

razer hammerhead true wireless (2021) поставляються в невеликій картонній коробці у фірмових кольорах razer і барвистою написом razer chroma rgb. З ними в комплекті пропонуються три пари змінних силіконових амбушюр різного розміру, досить пухкенька інструкція з набором наклейок, традиційний вітальний лист з підписом засновника бренду і кабель usb type-c для підзарядки. Є тут і неодмінний атрибут будь-яких tws-навушників-кейс для перенесення і зарядки гаджета.

Своїм дизайном навушники більше нагадують hammerhead true wireless pro, ніж попередні razer hammerhead true wireless родом з 2019 року. Вони отримали такі ж обводи корпусу на довгій ніжці з контактним майданчиком для підзарядки в їх нижній частині і овальні амбушюри без захисної сітки. Хіба що самих вкладишів в два рази менше: тут немає трьох пар надзвичайно м’яких і комфортних амбушюр smoothcomfort, що залишаються ексклюзивною прерогативою pro-серії навушників razer.

Разом з тим, razer hammerhead true wireless pro має чорну матову обробку, тоді як razer hammerhead true wireless (2021) пофарбовані в чорний глянець, який хоч і виглядає просто відмінно, також відмінно збирає відбитки пальців.

Чим razer hammerhead true wireless (2021) кардинально відрізняються від інших tws-навушників компанії, так це яскравою і барвистою підсвічуванням razer chroma rbg, що дозволяє відображати до 16,8-млн відтінків.

Для управління опцією використовується додаток chroma rbg. З його допомогою можна задати яскравість підсвічування і її колір, підібрати відтінки для циклічної зміни кольорів або повністю вимкнути підсвічування. Останнє стане в нагоді, наприклад, якщо ви йдете ввечері по не самому благополучному району або просто не хочете привертати до себе увагу. Так, буває і таке.

Є тут і підтримка всіляких ефектів. Причому найбільше нам сподобався ефект «індикація рівня гучності», при якому підсвічування створює неймовірну атмосферу, блимаючи в такт музиці.

Якість збірки навушників традиційно висока, а їх корпус захищений від поту і вологи за стандартом ipx4. Що до ергономіки razer hammerhead true wireless (2021) , то до неї немає зовсім ніяких питань. Вони дуже комфортно сидять у вухах і надійно утримуються в них як за рахунок своєї форми, так і завдяки правильно підібраним амбушюрам. Додаткову надійність фіксації надають і ніжки навушників.

Чохол для зарядки razer hammerhead true wireless (2021) нічим не відрізняється від такого у true wireless pro. Він також має форму морської гальки з матовою обробкою на лицьовій стороні і глянсовою-всередині. Сильні магніти надійно утримують навушники в пазах кейса. Правда, тут є і зворотний бік-діставати навушники з чохла не дуже зручно.

Такі ж сильні магніти утримують кришку в закритому стані. У верхній частині кришки вигравіруваний логотип razer, а трохи нижче знаходиться світлодіодний індикатор, який світиться зеленим, помаранчевим або червоним в залежності від рівня заряду акумулятора кейса. При цьому сам кейс виконаний дуже якісно, немає ні скрипів, ні люфту кришки.