Огляд USB-девайсів: компактний кардрідер і світильник для ноутбука

268

Сьогодні до нас потрапили два найкрасивіших, але дуже функціональних USB девайса, які будуть корисні і припадуть до вподоби практично будь-якому гіку. Перший USB-гаджет називається Mr Brightside USB light.

Швидше за все цей гаджет призначений саме для підсвічування клавіатури ноутбука (або клавіатури ПК, в якій є USB роз’єм) і повністю є втіленням принципу «краса в простоті». Як можна помітити девайс не має ніяких вимикачів/вмикачів, або чого-небудь ще крім LED лампи. Положення лампи регулюється за допомогою гнучкої шийки девайса, який доступний в чотирьох кольорах — чорному, вишневому, лимонному і блакитному. Придбати гаджет можна за 20,22$ (комплект з трьох штук), у разі купівлі комплекту девайсів одного кольору знижка 25%.

Наступний USB девайс також не відходить від вищезазначеного принципу і називається LaCie DataShare.

Знову ж дизайн гаджета самий що ні на є мінімалістичний — своєрідний інь-янь, одну частину якого займає рідер для SD-карт, а іншу, відповідно, microSD рідер. Купити девайс можна за цілком адекватні гроші — всього 15$. Нижче невелике відео про цей гаджет, щоб можна було скласти ще більш яскраве враження про нього.