Oneplus анонсувала tws-навушники buds z2 з активним шумозаглушенням

8

Компанія oneplus оголосила про випуск tws — навушників buds z2 з поліпшеною системою активного шумозаглушення (anc). Нова модель прийшла на зміну колишній buds z.

Oneplus buds z2 багато в чому нагадують oneplus buds pro з їх чудовим дизайном, багатим набором функцій і компактністю. Також як buds pro, нові buds z2 підтримують активне шумозаглушення до 40 дб і використовуються три мікрофони для шумозаглушення dnn при виклику, а також фізичний захист від шуму вітру.

Є bluetooth 5.2, забезпечена наднизька затримка 94 мс, динамічні драйвери мають розмір 11 мм і налаштовані для найкращого насиченого звучання низьких частот.

Відмінність від pro-версії-підтримка тільки кодека aac. Але найголовніша відмінність-це більш низька ціна. Якщо oneplus buds pro коштують 150 євро (13 000 руб.), то нова модель buds z2 продається за рекомендованою ціною 77 доларів (5500 руб.).

Важливою особливістю нової моделі стала підтримка dolby atmos. Це дозволяє домагатися «тривимірного» відтворення звуку, створювати реалістичне відтворення обсягу і висоти. Підтримка dolby atmos забезпечує сумісність з контентом будь-яких популярних платформ, що також важливо.

Для зміни треків використовується сенсорне управління. Є голосовий помічник, що допомагає при відтворенні або при «натисканні на паузу».

Вага навушників становить 4,6 г, зарядного кейса — 42 г.

Завдяки інтегрованому акумулятору ємністю 40 маг, навушники забезпечують до 7 годин безперервного прослуховування музики без anc і до 5 годин з anc. При використанні зарядного чохла з батареєю ємністю 520 маг час прослуховування зростає до 38 годин (без anc) і до 27 годин (з anc).

Навушники оснащені функцією warp charge, яка забезпечує 5 годин автономної роботи після 10-хвилинної дротової зарядки. Бездротова зарядка, на жаль, не підтримується.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд tws-навушників razer hammerhead true wireless (2021) . Головною «фішкою» razer hammerhead true wireless (2021) стала барвиста rgb-підсвічування, яка дозволить вам виділитися в будь-якому натовпі. Навушники отримали оновлений дизайн в стилі більш дорогих true wireless pro, обзавелися функцією активного шумозаглушення і підтримкою google fast pair. Детальніше про це читайте в статті «огляд tws-навушників razer hammerhead true wireless (2021) : всі фарби світу».

читайте також: