Оновлений електричний пікап tesla cybertruck зафіксований на відео

7

Гордість ілона маска електричний пікап tesla cybertruck з’явився на випробувальному полігоні у фрімонті, де його змогла зняти на відео компанія з чилі al100. Тестування футуристичного електромобіля можна побачити в демонстраційному ролику, розміщеному на youtube каналі chile al100.

Відео демонструє деякі зміни, що відбулися в дизайні cybertruck з моменту його презентації. Перш за все це зовнішні бічні дзеркала і один великий «двірник» на лобовому склі, а також установка двох фар в передній частині авто замість запланованої однієї широкої фари.

Нововведення вже прокоментував ілон маск, який заявив, що поява бічних дзеркал викликано вимогою регуляторів, які зобов’язують поставляти на ринок машини, оснащені такими дзеркалами. Власник машини може потім легко демонтувати бічні дзеркала.

Однак найбільше питань у маска з’явилося до «двірника» лобового скла. Раніше в цьому році компанія tesla запатентувала технологію лазерного очищувача лобового скла. Але в перших cybertruck ця технологія використовуватися не буде. Маск зазначив, що для створення одного великого двірника «немає легких рішень». Кращою реалізацією цього механізму міг би стати складається після використання під капот»двірник». Однак таке ідеальне, на думку маска, рішення занадто складно реалізувати на реальних серійних авто.

Також маск зазначив, що серійний пікап cybertruck може отримати ще кілька істотних доопрацювань до початку масового виробництва, наміченого на кінець наступного року.

Шанувальники tesla в ході обговорення відеоролика в twitter відзначили також появу трьох додаткових ліхтарів оранжевого кольору в передній частині cybertruck між двома фарами. Було висловлено припущення, що таке рішення також продиктовано вимогою американських регуляторів, які зобов’язують в широких автомобілях (понад 80 дюймів або 203 см в ширину) розміщувати в максимально високій точці в центрі передньої частини три жовтих сигнальних ліхтаря, а в задній частині — три червоних фари.