Oppo представила в росії смартфон reno6 c унікальними функціями портретного відео

49

Компанія oppo оголосила про випуск в росії нового смартфона reno6, що виділяється на тлі конкурентів передовими функціями в області портретної відеозйомки. Одна з його особливостей-функція портретного відео bokeh flare, яка дозволяє створити кінематографічний ефект при зйомці на смартфон. Інша інноваційна функція-ai highlight video-стала модернізованою версією вже зустрічалася раніше опції, яка дозволяє робити портретні відеоролики на професійному рівні.

Для апаратної підтримки зйомки в reno6 встановлена основна 64 мп камера з 4 об’єктивами і підтримкою ші. Фронтальна зйомка здійснюється з потужною 44 мп селфі-камери.

Серед функцій портретного відео з використанням ші, як уже було зазначено, виділяється bokeh flare. Вона забезпечує кінематографічний ефект боке для відеороликів, знятих на смартфон. Основа успішного результату-наявність бази даних oppo, що налічує 10 млн портретів, і власний алгоритм ші. Bokeh flare забезпечує обробку відео в реальному часі, додаючи розмиття світлових плям на задньому фоні і зберігаючи при цьому головні об’єкти зйомки природними і яскравими.

Інша функція портретної відеозйомки-ai highlight video. Вона здатна автоматично визначати ступінь освітленості, оптимізуючи відео з урахуванням зібраної інформації, що робить ролик більш чітким і яскравим.

Застосування ші і функції портретної відео-б’ютіфікаціі забезпечує природну і непомітну обробку портретних відеороликів. Алгоритм розпізнає до 193 ключових рис обличчя, додаючи б’юті-ефекти. Наявність режиму ultra-clear з роздільною здатністю 108 мп допомагає деталізувати знімки, зроблені з надвисокою роздільною здатністю.

Новий смартфон оснащена 6,4-дюймовим amoled-екраном з частотою оновлення 90 гц. Він відрізняється зниженим на 12,5% рівнем шкідливого синього випромінювання і сертифікований за стандартом sgs eye care display.

Всередині смартфона встановлені чіпсет qualcomm snapdragon 720g, 8 гбайт оперативної і 128 гбайт вбудованої пам’яті. Є можливість застосувати спеціальну технологію розширення озу oppo. За рахунок неї вихідні 8 гбайт озу при необхідності можуть бути розширені на 2/3/5 гбайт. Це дозволить працювати безперебійно при запуску великої кількості додатків.

Додатковими перевагами oppo reno6 стали швидка зарядка потужністю 50 вт і акумулятор ємністю 4310 маг. Для його повної зарядки потрібно всього 45 хвилин.

В oppo reno6 встановлена ос coloros 11.1 на базі android. Застосовується функція захисту від підглядання за повідомленнями, яка автоматично приховує відомості про повідомлення у спливаючих вікнах, якщо інші люди дивляться на екран. Особлива система private system дозволяє користувачам створювати окрему системну обліковий запис, яка запускає копію програми і зберігає дані окремо від оригінальної учеткі.

Oppo reno6 буде доступний в мережі магазинів dns, магазині ноу-хау, інтернет-магазинах ozon, сітілінк і wildberries, а також салонах зв’язку мтс, теле2 і білайн. Рекомендована роздрібна ціна смартфона-32 990 рублів.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті «огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів».

читайте також: