Опубліковані реальні фотографії майбутнього смартфона samsung galaxy s22 ultra (6 фото)

13

Флагманські смартфони компанії samsung лінійки s22 будуть представлені вже в перші місяці наступного року. Інсайдери безперервно публікують «витоки» з технічними параметрами і рендерами майбутніх смартфонів. Популярний мережевий шпигун джон проссер, ведучий з youtube каналу front page tech, оприлюднив перші реальні фотографії топової моделі лінійки-смартфона samsung galaxy s22 ultra.

У коментарях джон проссер зазначає, що опублікована раніше інформація про зовнішній вигляд нових флагманів samsung близька до реальності. На представленій фотографії видно, що незважаючи на те, що загальна форма корпусу galaxy s22 ultra стала більш незграбною, краї смартфона злегка зігнуті, а не плоскі, як стверджували деякі інсайдери.

Найважливішим нововведенням джон проссер вважає повноцінну підтримку стилуса s pen. У майбутньому смартфоні galaxy s22 ultra, на відміну від попереднього флагмана galaxy s21 ultra, стилус можна буде зберігати в спеціальному слоті.

Оснащення galaxy s22 ultra роз’ємом для розміщення s pen призвело до збільшення товщини корпусу. При цьому основний модуль камер тепер не виступає над поверхнею задньої панелі смартфона. У правому верхньому куті задньої поверхні смартфона розміщені чотири сенсора: 108 мп головна камера, 12 мп надширока, 10 мп телеоб’єктив з 3-кратним зумом і 10 мп телеоб’єктив з 10-кратним збільшенням. Крім того в блоці камер є спалах і датчик лазерного автофокусу.

Раніше інсайдери повідомляли, що модель galaxy s22 ultra отримає amoled дисплей з діагоналлю 6,8 дюймів, підтримкою адаптивної частоти оновлення екрану до 120 гц. Апаратна база смартфона буде працювати на процесорі snapdragon 898 або фірмовому чіпі exynos 2200. Автономна робота підтримується акумулятором ємністю 5000 маг з підтримкою технології швидкої зарядки потужністю 45 вт.

Інсайдер джон проссер вважає, що вже з другого тижня лютого 2022 року samsung планує почати збір попередніх замовлень на смартфони лінійки s22. Відтак, презентація нової серії буде проведена наприкінці січня-на початку лютого наступного року.

Frontpagetech