Оригінальні смарт-годинник amazfit stratos продають на aliexpress за $78

14

Якщо давно собі хотіли придбати недорогі мультиспортивні годинник, то редакція gg знайшла для вас на aliexpress непогану пропозицію.

Що за модель

Мова йде про оригінальну версію amazfit stratos, яка вийшли на ринок кілька років тому. Незважаючи на це годинник все ще актуальні. Модель має корпус з полікарбонату і армованого скловолокна. Кнопки зроблені з нержавіючої сталі, а безель — з кераміки. Годинник оснащений круглим екраном з діаметром 1.34 дюйма. Дисплей має роздільну здатність 320х300p і функцію always on display. Він прикритий загартованим склом corning gorilla glass. Природно, годинник не боїться води. Спасибі, сертифікації ip67.

За продуктивність amazfit stratos відповідає двоядерний процесор з тактовою частотою 1.2 ггц. Він працює в парі з 512 мб озу і накопичувачем на 4 гб. На годинник можна завантажувати музику і слухати її через підключені навушники. Гаджет вміє відстежувати безліч спортивних режимів, вимірювати пульс, показник vo2max, а також стежити за сном. Що стосується автономність, то її повинно вистачити до 5 днів.

Ціна

Придбати amazfit stratos можна зараз на aliexpress за 78 доларів сша.

А ви знаєте, що