Освітлення philips hue тепер може безпосередньо синхронізуватися зі spotify

56

Починаючи з сьогоднішнього дня, ви зможете пов’язати свої розумні світильники philips hue з обліковим записом spotify.

До цього моменту можна було змусити світильники hue «танцювати» під звучну музику за допомогою функції hue sync, яка може вловлювати все, що ви слухаєте, і переводити це в світловий сценарій. Однак нова функція обіцяє більш глибоку інтеграцію та»унікальне занурення».

Після зв’язування облікових записів програма philips hue витягне метадані з пісні, що відтворюється через spotify, незалежно від пристрою. Потім воно використовує цю інформацію для створення вдосконаленого світлового сценарію, який буде інструктувати ваші світильники не тільки танцювати в такт пісні, але і реагувати в залежності від її жанру і настрою.

Функція інтеграції spotify поширюється по всьому світу, але поки знаходиться на стадії раннього доступу. Вам потрібно перейти в розділ explore в додатку philips hue версії 4.0 і натиснути кнопку в картці philips hue + spotify, щоб включити нову вкладку sync.

Після цього просто дотримуйтесь інструкцій щодо прив’язки облікового запису spotify. Якщо ви хочете скористатися новинкою, врахуйте, що функція буде працювати тільки з кольоровим освітленням hue, підключеним до мосту hue bridge другого покоління (квадратної форми) .