Парні стереодинаміки і багато термопасти – xiaomi 12 pro розібрали на частини [відео]

1

Флагманський смартфон xiaomi 12 pro ще не встиг надійти в продаж, а його вже розібрали на частини і зняли весь процесор на відео.

Що показали

Розбирання дозволяє оцінити внутрішній світ недавньої новинки. За традицією процедура розпочалася з демонтажу тильної панелі. Відразу під кришкою розташовується велика котушка бездротової підзарядки, поєднана з пластиною з пластика. Потужність, нагадаємо, становить 50 вт.

Материнська плата в xiaomi 12 pro відрізняється тришаровою структурою. Виробник не пошкодував термопасти в спробах забезпечити хороше охолодження мобільного процесора snapdragon 8 gen1. Поруч встановлена випарна камера, площа якої становить 2900 кв. Мм.

Ще до презентації компанія заявила, що xiaomi 12 pro буде оснащуватися чотирма стереодинаміками. Як виявилося, в смартфоні встановлені парені динаміки, які складаються з високо — і низькочастотного модулів. При цьому нижній дует на відміну від верхнього не можна розібрати на частини.

Мідна пластика покриває собою майже всю площу oled-дисплея. Винятком стало лише місце, де розташовується підекранний сканер відбитків пальців. Сама пластика встановлена між дисплеєм і акумуляторною батареєю.

А ви знаєте, що

Для тих, хто хоче знати більше: