Пивний гаджет: домашня міні пивоварня

290

Походивши по тегам своїх постів, які крутяться праворуч, я до свого ж прискорбия виявив, що мітка «пиво» використовується лічену кількість разів. Тому я вирішив негайно виправити цю ситуацію, написавши від такому корисному для кожного сисадміна гаджет, як домашня пивоварня «Модель 2006».

Цей компактний гаджет (39х26х31 см, вага — 2 кг) дозволить отримувати скільки завгодно літрів свіжого пива для своїх власних потреб, причому приготованого своїми власними руками (а адже ніхто не зробить краще, ніж сам). Працює пивоварня досить просто — в комплекті є все необхідне для приготування пива: інструкція, блок карбонізації, запобіжний клапан, манометр, 1 пакет суміші для приготування 10 літрів напою, дріжджі і балончик з вуглекислим газом. Залишилося тільки прочитати інструкцію, додати води, змішати інгредієнти і чекати, коли пиво выбродит, потираючи руки і суша рибку. Само собою від суміші інгредієнтів залежить яке пиво ви зможете отримати.

Купити домашню міні пивоварню можна за 6890 рублів, доставка по всій Росії, а також в Україні. Традиційний бонусний ролик сьогодні присвячений темі «Do you know?» — купа цікавих фактів з нестандартною формою подачі.