Платформа compound випадково виплатила користувачам $ 90 млн в токенах і просить повернути гроші

15

Кріптовалютная платформа compound помилково виплатила своїм користувачами токени на суму $90 млн і тепер просить їх все повернути.

Для початку нагадаємо, що compound являє собою протокол на основі ethereum, який дає можливість давати активи в борг під заставу і отримувати відсотки. Зауважимо, що процентні ставки вираховуються на основі попиту і пропозиції.

Роберт лешнер, засновник compound, відразу ж після помилки почав закликати користувачів повернути отримані кошти в результаті збою. При цьому всім, хто погодиться добровільно повернути токени, буде дозволено залишити собі 10% в якості винагороди за старанну поведінку.

Разом з тим лешнер пригрозив зверненням до податкового управління сша. Така заява сильно засмутила інвесторів, в результаті чого вартість compound впала на 13%. Після падіння ціни токена роберт лешнер визнав, що некоректне формулювання свого твіту і заявив, що робить всіляке, щоб допомогти повернути частину compound.

I’m trying to do anything i can to help the community get some of its comp back, and this was a bone-headed tweet / approach. That’s on me.luckily, the community is much bigger, and smarter, than just me.i appreciate your ridicule and support.

— robert leshner (@rleshner) october 1, 2021

Скільки користувачів помилково отримали compound токени compound, поки що невідомо. Платформа налаштована оптимістично на тлі досвіду defi і miso sushiswap, які повернули $611 млн і $3 млрд відповідно. Правда, в цих двох випадках мова йшла про крадіжку токенов, а не про виплату через збій.

Джерело: @rleshner

Для тих, хто хоче знати більше: