Пляжний гаджет: як не згоріти на сонці

241

Сезон пляжів де-то вже відкрився, а десь зовсім скоро почнеться, тому актуальним стає питання засмаги. Але, як відомо, все добре в міру — постоїш на сонечку начебто недовго, глядь, а вся спина облізла. Можна, звичайно, впоратися з проблемою за допомогою кремів (принаймні спробувати), а можна піти по більш технологічному шляхи і використовувати такий корисний гаджет як UvSunSense.

Цей гаджет одягається на руку, як звичайний браслет, після чого можна сміливо вирушати на пляж, час від часу поглядаючи на девайс, щоб дізнатися, а чи не пора перестати перебувати на сонці. Відбувається це наступним чином — як тільки Ви вийшли з тіні гаджет стане пурпурним, що сигналізує про його активації. Надалі, колір девайса буде бліднути, що говорить про необхідність повернутися в тінь.

Ну, а якщо вже на браслеті більше не видно слова «APPLY SUNSCREEN TO THIS SIDE» — це означає, що сьогодні Ви вже отримали свою дозу ультрафіолету, і якщо не припините засмагати, то наступним етапом стане кефір на спині На жаль, гаджет одноразовий, але коштує недорого, купити упаковку з 7 штук можна всього за $5,87.

В якості цікавого відео сьогодні виступає короткометражний фільм на тему подорожей у часі — будьте обережні, не зустріньтеся з самим собою, повернувся в минуле.