Політичний гаджет: довгограючий ручної рупор

282

Напередодні виборів знову загостряться відносини між різними партіями, і на вулицях з’являться протестанти різного масштабу зі своїми прапорами і гаслами. Спеціально для них був знайдений ось такий гаджет Recordable Megaphone — мегафон (він же рупор), який має функцію запису і восроизведения.

Чесно кажучи я дуже здивований, що цей гаджет придумали і почали виробляти не в Україні — дуже вже тут вирує політичне життя. Як можна здогадатися цей ручний рупор (з вигляду зовсім звичайний) володіє однією додатковою функцією, про яку тільки може мріяти учасники різноманітних протестів. Ця функція — відтворення будь-якого аудіо матеріалу цілих 6-8 годин, що забезпечують чотири батарейки формату D. І правда, навіщо зривати голос — записав на мегафон все що завгодно, включив і протестуй себе.

Крім цієї цікавої функції рупор може включати сирену, в комплекті поставки також наплічний ремінь. Купити рупор можна за 22$, а в качечтве фінального відео додається тур нічними містами планети Земля, правда з невеликої висоти