Повстання касових апаратів: у сша хакери змусили каси видавати замість чеків маніфести на захист трудящих

15

Окремий хакер або ціле угруповання почала масову розсилку «антирабочих» маніфестів на касові апарати і чекові притери підприємств по всьому світу. Це підтверджується словами людей, які стверджують, що бачили роздрукований маніфест, десяток повідомлень на reddit і компанією з кібербезпеки, яка аналізує мережевий трафік на незахищених принтерах.

» вам недоплачують?»- запитує один з маніфестів, згідно з кількома скріншотами, опублікованими на reddit і в twitter. «у вас є захищене законне право обговорювати свою зарплату з колегами. […] жебрацькі зарплати існують тільки тому, що люди готові за них працювати».

Imagine you are working your shit retail job when this comes out of your register. R / antiwork pic.twitter.com/n6saj9ogq5

— mⓐgebit (@mage_bit) november 25, 2021

На сабреддіті r/antiwork є безліч подібних повідомлень, деякі з яких містять той же маніфест. В інших-різні повідомлення з однаковим настроєм про розширення прав і можливостей працівників. Всі вони пропонують читачеві повідомлення поглянути на сабреддіт r / antiwork, який за останні кілька місяців зріс у розмірах і впливі, оскільки працівники почали вимагати підвищення своєї значущості і організовуватися проти жорстокого поводження на робочих місцях.

Деякі користувачі reddit припустили, що ці повідомлення є підробкою (тобто надруковані людьми, які мають прямий доступ до чекового принтера або касового апарату, і розміщені заради впливу на reddit) або частиною змови, щоб створити враження, що сабреддіт r/antiwork займається чимось незаконним.

Але ендрю морріс, засновник компанії з кібербезпеки greynoise, яка займається моніторингом інтернету, повідомив виданню motherboard, що його компанія бачила реальний мережевий трафік, що йде до незахищених чекових принтерів, і що, схоже, хтось дійсно розсилає ці завдання на друк по всьому інтернету без розбору.