Представлена компактна копія водневого автомобіля toyota mirai (2 фото + відео)

14

Компанія toyota представила оригінальний рекламний ролик, в якому головну роль виконала копія водневого автомобіля toyota mirai. Копія, виконана в масштабі 1: 10, отримала мініатюрний водневий двигун.

У серпні 2021 року автомобіль toyota mirai став світовим рекордсменом по автономному пробігу, проїхавши без заправки 1360 км, використовуючи паливний бак на 5,65 кг водню. Унікальний автономний пробіг був занесений до книги рекордів гіннесса. Компактна модель toyota mirai представлена британським відділенням японського автовиробника і створена у співпраці з англійською компанією bramble energy (розробила мініатюрну силову установку) і японською фірмою tamiya, відомої своїми радіокерованими машинами (надала шасі для моделі).

Стандартні радіокеровані моделі автомобілів зазвичай працюють на власних акумуляторах до 20 хвилин. Застосування в моделі toyota mirai водневої силової установки дозволило збільшити час автономної роботи в два рази. Два резервуари з воднем розміщуються в моделі по обидві сторони від друкованої плати.

Повнопривідна модель toyota mirai працює на базі шасі tt-02 4wd tamiya в масштабі 1:10. Потужність силової установки склала 20 вт. Корпус, спеціально виготовлений для копії toyota mirai, пофарбований в колір scarlet flare red, в який фарбують повнорозмірні автомобілі toyota.демонстрація моделі mirai у відеоролику на youtube каналі toyota uk пройшла в музейному комплексі the old new inn model village, що представляє собою копію містечка англії 30-х років минулого століття. У toyota повідомили, що продаж мініатюрних моделей mirai не запланований, і копія використана тільки в рекламних цілях.