Представлена платформа microsoft mesh for teams для роботи в метавселенной (3 фото)

9

Сучасна людина поступово «переселяється» в комп’ютерний світ, в створювані високотехнологічними компаніями власні метавселенние. Практично одночасно з компанією meta про нову форму існування людства у віртуальному світі заявила корпорація microsoft, яка представила на заходах ignite 2021 власне бачення колективної роботи в комп’ютерному світі, засноване на платформі microsoft mesh, вбудованої в microsoft teams.

Ефективна робота в mesh for teams забезпечить можливість ведення переговорів в чатах, передачу документів і підключення різних інструментів. В результаті співпраці у віртуальному середовищі планується підняти ефективність командної роботи.

Працюючи у віртуальному світі mesh for teams, користувачі зможуть створювати власні комп’ютерні аватари. Спілкування з партнерами може бути реалізовано за допомогою реальних зображень, віртуальних аватарів, статичного зображення або просто підпису прізвища або імені. Колектив співробітників також зможе проводити спілкування в штучно створених віртуальних метавселенних, спілкуючись між собою в єдиному віртуальному просторі.

Платформа mesh for teams підтримує роботу з будь-якими пристроями: від смартфонів до персональних комп’ютерів і гаджетів змішаної реальності. Передбачена робота в двох режимах: presenter view допоможе створити індивідуальну презентацію в реальному часі, а together mode дозволить колективу співробітників створити загальний віртуальний простір.

«життя » в метавселенной mesh for teams почнеться з другої половини 2022 року. Віртуальний світ відкриється перед 250 мільйонами користувачів, які вже працюють в microsoft teams.