Представлений оновлений планшет ipad mini з usb-c, підтримкою 5g і apple pencil 2 (7 фото)

42

В ході великої онлайн презентації компанія apple анонсувала наступне, шосте покоління планшетів ipad mini, яке отримало «найбільше оновлення» з моменту виходу на ринок першої лінійки компактних планшетів в 2012 році. В оновленому корпусі ipad mini зменшені рамки навколо екрану, кути стали більш закругленими, а також встановлений роз’єм usb type-с.

На сьогоднішній день модель ipad mini залишається найменшим планшетом, що випускається компанією apple, навіть незважаючи на збільшення діагоналі екрану з 7,9 дюймів у ipad mini п’ятого покоління (2019 рік) до нинішніх 8,3 дюймів.

Інсайдерська інформація про використання в шостому поколінні ipad mini дисплеїв mini led, як у моделі планшетів лінійки ipad pro, не підтвердилися. У нових планшетах буде встановлений стандартний екран liquid retina з яскравістю 500 ніт.

Головними змінами в дизайні корпусу, що залишався практично незмінним протягом дев’яти років, стали зменшені рамки навколо дисплея і збільшений асортимент колірних рішень (рожевий, фіолетовий «зоряний» і «космічний» сірий). При виготовленні планшетів ipad mini шостого покоління компанія apple традиційно керувалася принципами захисту екології. Корпус повністю виготовлений з переробленого алюмінію, також на 100% переробленим стало олово для припою, матеріали для магніту і динаміків.

Апаратна частина ipad mini працює на фірмовому чіпі a15 bionic, що дозволило збільшити продуктивність процесора на 40%, а продуктивність обробки графіки збільшена на 80%. При цьому одного заряду акумулятора, за версією розробників, достатньо для роботи протягом одного дня.

Новий ipad mini має роз’єм usb type-с, дактилоскопічний датчик touch id вбудований в кнопку живлення (face id як і раніше немає). Фронтальна надширококутна і основна камери отримують сенсор з роздільною здатністю 12 мп. Фронтальна камера підтримує роботу apple center stage, що забезпечує постійне перебування зображення користувача в центрі екрану. Головна камера оснащена об’єктивом f / 1.8 і дозволяє робити запис відео в дозволі 4к. Звук транслюється через стереодинаміки.

Бездротовий зв’язок в ipad mini забезпечується wi-fi 6, технологією 5g (швидкість завантаження 3,5 гбіт/с). Планшет працює зі стилусом apple pencil 2-го покоління, що кріпиться на магніт до бічної грані і заряджається через бездротову мережу.

Theverge