Представлено найреалістичніше голографічне зображення (відео)

8

Стартап з кремнієвої долини light field lab представив перші надреалістичні об’ємні голограми, які в майбутньому планується використовувати як в індустрії розваг, так і в промисловості. Новий голографічний дисплей з високою роздільною здатністю отримав назву solidlight і є, за заявою розробників, «платформою для голографічних дисплеїв з найвищою роздільною здатністю з коли-небудь створених».

Для створення голографічного зображення була використана унікальна запатентована технологія «програмованої логічної решітки». Передня частина дисплея покрита складною модуляційною поверхнею. Екран формується з підмодулів з розмірами 16х10 тисяч пікселів, що дозволяють формувати великий дисплей. В результаті створена конфігурація 28-ми дюймового світлодіодного екрану дозволила створювати голограму з 2,5 млрд пікселів з щільністю 10 мільярдів пікселів на метр.

Голограма створюється шляхом випромінювання світла в простір перед дисплеєм під мільйонами кутів, що дозволяє глядачам бачити відображувані об’єкти у всіх вимірах. В результаті людський мозок сприймає зображення як повністю тривимірне. При цьому, за заявою розробників, solidlight володіє мінімальною затримкою і не використовує технології відстеження рухів голови користувача, що ліквідує ефект заколисування.

На нинішньому етапі проходить тестування технології, і розробники в ході презентації solidlight не рекомендували проводити фото і відео зйомку, здатну «розчарувати споживача». В ході презентації була показана голограма рухомого скорпіона розміром 12х12 дюймів. У найближчому майбутньому розробники планують створити екран, здатний генерувати голографічні об’єкти, що містять до 245 мільярдів пікселів, які можна буде використовувати для зовнішньої реклами і для розміщення на стінах музеїв.