Проблема» желейного екрану » ipad mini 6 поки нерозв’язна (відео)

15

Роздрібні продажі нового планшета компанії apple ipad mini 6 офіційно стартували 24 вересня, і вже через пару днів у пристрою виявлена поки нерозв’язна проблема з екраном.

У моделі ipad mini 6 встановлений стандартний екран liquid retina з яскравістю 500 ніт. У деяких з перших власників нового планшета виникла проблема в роботі з пристроєм при розташуванні його в портретному режимі. У цьому випадку виникає так званий ефект «желейного екрану», що виявляється в різній швидкості прокрутки зображення в окремих областях дисплея. При цьому зображення коливається, що призводить не тільки до зниження комфорту при експлуатації, але і може завдати шкоди зору користувача.

Here is is slow-mo video of scrolling on the ipad min i slowed down even more in a frame-by-frame step through. Notice how the right moves up faster than the left.in normal usage you barely see it, but every now and then it become noticeable. In landscape it goes away entirely pic.twitter.com/iq9lgjzsdi

— dieter bohn (@backlon) september 22, 2021

Наявність проблеми офіційно підтверджено китайською радою з науки і технологічних інновацій. Журналіст видання the verge дітер бон опублікував у twitter відео з уповільненою покадровою прокруткою, що демонструє рух правої і лівої частин зображення з різною швидкістю.

Компанія apple після нетривалого мовчання повідомила, що знає про наявність проблеми і поки розслідує її причини. На сьогодні не можна точно визначити, чи є недолік екрану апаратної або програмної проблемою.