Проблеми з виробництвом відеокарт лінійки geforce rtx 30 посилять дефіцит

60

Відеокарти лінійки nvidia geforce rtx 30, в першу чергу моделі rtx 3060 ti і rtx 3060, до кінця вересня важко буде знайти у продажу через проблеми з обсягами виробництва. Поставки цих карт тільки недавно почали повертатися на докризові рівні. Однак, через нові обмеження через covid-19 проблеми з виробництвом і поставками будуть спостерігатися як мінімум місяць.

Очікується скорочення обсягу поставок на 50%. У червні це ж джерело повідомляло, що nvidia має намір збільшити обсяг виробництва відеокарт rtx 3060. Ось тільки тоді не було відомо, що в китаї будуть зафіксовані спалахи коронавірусу і підприємства почнуть працювати не на повну міць. Багато співробітників стали працювати на дому, де відеокарти не зробиш. Багато підприємств в китаї ще не автоматизовані і їм потрібна присутність працівників на місцях. Про це ж говорять джерела сайту videocardz.

Оскільки курс криптовалюта зараз знаходиться на підйомі, з урахуванням пандемії коронавірусу в найближчі місяці зменшення цін чекати не доводиться.

Techspot