Продуктивність нових модулів пам’яті xpg caster ddr5 доходить до 7000 mt / с

1

Тайванська компанія xpg оголосила про випуск серії інноваційної оперативної пам’яті xpg caster ddr5 нового покоління. Її головною відмінною особливістю стала висока продуктивність (до 7000 mt/с). Крім того, нові модулі оснащені вбудованими контролерами ecc і pmic для підвищення стабільності і надійності роботи, а також мають rgb-підсвічування. Компанія планує випускати модулі ємністю 16 гбайт (rgb і без rgb).

Пам’ять xpg caster відноситься до нового покоління ddr5 з продуктивністю, більш ніж в два рази перевищує швидкість стандартної пам’яті ddr4. Завдяки такій високій швидкості ця пам’ять забезпечує більш плавний ігровий процес.

Передбачена підтримка intel xmp 3.0, що дозволяє розганяти пам’ять всього парою кліків. Користувачам не потрібно вникати в громіздкі особливості настройки bios, а також враховувати численні параметри, пов’язані з розгоном.

Серія xpg caster оснащена вбудованим модулем контролю парності ecc, який може виправляти помилки в реальному часі. Встановлені інтегральні схеми управління живленням (pmic), які використовуються для підвищення стабільності і надійності в роботі.

Конструкція пам’яті викликає трепет у справжніх геймерів. Завдяки використанню металевих радіаторів, яскравою трикутної забарвленням з rgb-підсвічуванням і обтічним формам, пам’ять dram серії xpg caster виглядає як виріб для найпотужніших систем. Цей стиль створює відчуття швидкості, вишуканості і футуризму.

Налаштування rgb-підсвічування повністю відкрита для користувачів. У їх розпорядженні вибір різних ефектів (»статика«,» дихання «і» комета») і варіантів синхронізації з музичним супроводом. Це робиться програмними засобами, які доступні у всіх основних виробників материнських плат.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращої материнської плати . Вибрати кращу материнську плату непросто — для кого — то кращою може бути найдоступніша материнська плата, для інших-сама функціональна. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу материнську плату будь-якої функціональності, під будь-який процесорний роз’єм, в будь-якій ціновій категорії — від найдешевших до топового сегмента. Детальніше про це в статті «краща материнська плата : поточний аналіз ринку».

читайте також: