Ray-ban stories: стильні смарт-окуляри facebook за $299, в яких можна знімати, слухати музику і приймати дзвінки

58

Сьогодні компанія facebook представила» розумні » окуляри ray-ban stories, які, як і випливає з назви, розроблені у співпраці з essilorluxottica. Саме цій компанії належить відомий бренд окулярів ray-ban.

Що це таке?

Це одні з найдоступніших смарт-окулярів, які позбавлені будь-яких дисплеїв і можливостей роботи у віртуальній реальності. По суті, це звичайні окуляри, доповнені камерами, мікрофонами і динаміками, щоб взяти на себе деякі функції смартфона. Як результат плідної співпраці з ray-ban, виглядають окуляри стильно. Вони доступні в трьох популярних моделях окулярів ray-ban: wayfarer, round і meteor в різних кольорах і з різними типами лінз. У тому числі, є сонцезахисні окуляри і з лінзами за рецептурою для людей з поганим зором. Важать вони менше 50 г і поставляють з шкіряним чохлом, який також грає роль зарядного футляра.

На жаль, окуляри не захищені від води або навіть бризок, тому носити їх в дощову погоду не варто. Також цікаво, що на оправі немає ніяких логотипів або написів facebook — про те, що це саме розробка facebook, зазначено лише на коробці.

А тепер про головне-що ж вміють ray-ban stories? у них ви зможете знімати фото і відео, використовувати в якості навушників для прослуховування музики через bluetooth зі смартфона, а також розмовляти за допомогою мікрофонів.

Управління відбувається через кнопки на оправі або голосові команди. Окуляри повинні бути підключені до пристрою ios або android для повної функціональності, але вести зйомку можна і без смартфона за допомогою нової програми view facebook. Дві камери дозволять користувачам додавати 3d-ефекти до своїх фотографій і відео після їх завантаження в додаток.

«ray-ban stories — це важливий крок до майбутнього, коли телефони більше не будуть центральною частиною нашого життя, і вам не доведеться вибирати між взаємодією з пристроєм або взаємодією з навколишнім світом», — зазначив генеральний директор facebook марк цукерберг.

Ray-ban stories надійдуть у продаж сьогодні, снаала в магазинах ray — ban і на ray-ban.com у сша, великобританії, італії, австралії, ірландії та канаді. У понеділок пристрій надійде в продаж у інших роздрібних продавців, включаючи amazon, best buy, sunglass hut і lenscrafters.