Ремастери трилогії gta існують

40

Перші тривимірні проекти з серії grand theft auto воістину є неймовірними титанами індустрії, багато в чому змінили вектор розвитку ігор. Ці ігри досі люблять мільйони геймерів, а багато хто навіть грають в них до сих пір або просто зберігають на своїх консолях і комп’ютерах.

Чутки про те, що в процесі створення знаходяться повноцінні ремастери всієї трилогії ходять по мережі з початку 2021 року. І чим більше проходить часу, тим більше підтверджень надходить на цю тему. Хтось вже у всю вірить і чекає, хтось ставиться до цього зі скепсисом, але на цю тему явно щось відбувається.

І ось зовсім недавно відразу кілька популярних видань підтвердили існування ремастерів і їх активну розробку. При цьому з’явилося інформація про те, що робота ведеться на движку unreal engine, а зовсім не звичному движку rage за авторством rockstar games.

Природно, в інтернеті вже почалися масові суперечки про те, чи є фейком така незвичайна інформація. Багато хто не вірить в те, що студія вибрала настільки незвичний движок, замість використання рідної технології. Але в будь-якому випадку залишається лише чекати появи офіційної інформації.