Ремонт складного huawei p50 pocket виллється в копієчку

1

Минулого тижня компанія huawei представила свій перший складаний смартфон у форм-факторі розкладачка p50 pocket. Для багатьох смартфон-розкладачка став приємною несподіванкою. Експерти відзначають його численні примітні особливості і зручність. Але у всіх на вустах повис питання: що трапиться, якщо смартфон перестане нормально складатися, зламається або прийде в непридатність при відсутності гарантії?

При запуску huawei намагалася переконати майбутніх покупців, що при розробці преміальної моделі вона приділила максимум уваги створенню високонадійного багатовимірного шарніра. Пройшли перевірку різні посилені варіанти конструкції, при їх виготовленні використовувалися інноваційні матеріали.

Компанією була поставлена мета-забезпечити легкість складання смартфона при будь-яких умовах без ознак утворення складок. Huawei вдалося досягти поставленої мети. Смартфон не має ні найменших ознак потовщення в області шарніра. Але у користувачів залишилося питання, чи не перетвориться новий смартфон в марну іграшку, якщо шарнір все-таки зламається.

Очевидно, що для смартфона, ціна якого доходить до 1725 доларів, це питання не є порожнім. Відразу виникло припущення, що ремонт шарнірного механізму обійдеться занадто дорого.

Зазвичай флагманський смартфон вимагає дуже великих витрат на ремонт своїх компонентів. І якщо треба поміняти дисплей, задню панель з камерами або материнську плату, то цей ремонт обходиться занадто дорого.

Говорячи про huawei p50 pocket, користувачі відзначають, що завжди є ризик розколотити 6,9-дюймовий складаний дисплей, перегріти потужний чіпсет qualcomm snapdragon 888 з підтримкою 4g, витратити ресурс акумуляторної батареї ємністю 4000 маг.

Виробник вирішив не мучити шанувальників і опублікував відповідні розцінки.

Як стало відомо, будь-який серйозний ремонт базової моделі huawei p50 pocket і її преміум-версії буде коштувати однаково. Однак цей ремонт не стосується заміни дисплея. Ціна в цьому випадку значно зростає за рахунок саме перевстановлення дисплейної панелі: 4379 юанів( приблизно 690 доларів) за преміум-версію і 3579 юанів (приблизно 560 доларів) за ремонт базової моделі. Іншими словами, ремонт одного дисплея буде коштувати як покупка двох смартфонів середнього рівня. Втім, як відзначають експерти, це очікувано, тому що в huawei p50 pocket встановлюється складна oled-панель.

Ремонт материнської плати huawei p50 pocket у версії 8+128 гбайт обійдеться в 3399 юанів (приблизно 535 доларів), а у версії 8 + 512 гбайт (модель premium) — 4599 юанів (приблизно 720 доларів). Іншими словами, негарантійний ремонт huawei p50 pocket буде досить обтяжливим.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті «огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів».

читайте також: