Річний гаджет: чистка басейнів на сонячній енергії

253

Пам’ятаєте анекдот про хлопчика, якого запитали, ким він хоче стати, а він відповів, що садівником, сантехніком чи чистильником басейнів (до речі, завжди не розумів, чому саме ці професії користуються популярністю у порнографії?). Схоже, що ці сюжети для зйомки полунички скоро кануть в лету за допомогою гаджета для очищення басейнів Solar Breeze.

По суті цей гаджет являє собою робота, який працює на сонячній енергії і самостійно очищає басейн (насправді, як стверджують наші американські друзі, чистка басейну займає мало не більше часу, ніж купання в ньому). Робот просто плаває в басейні і всмоктує все сміття, яке знаходиться у воді — Вам залишається тільки вытряхать це сміття час від часу. У рух гаджет наводиться за допомогою подвійного гребного колеса, а повороти здійснюються за допомогою 4-х подібних коліс, розташованих по кутах корпусу.

Отже, вперед, до нових професій в порно фільмах! Купити цей засіб для очищення басейну можна за 500$, нижче представлено відео, на якому можна побачити девайс у дії.