Річний гаджет: металошукач-баггі з дистанційним управлінням

265

Судячи з усього полку бажаючих швидкого збагачення прибуває з невимовною швидкістю — в іншому випадку просто і не знаю, як пояснити інтерес до пошуку забутих скарбів на пляжах і не тільки. Свідчить про зростання цього інтересу ще один гаджет-металошукач, на цей раз у вигляді баггі на дистанционом управлінні Metal Detecting Dune Buggy.

Лінь — двигун прогресу, тепер не треба ходити, як дурень по пляжу з громіздким металошукачем, ні просто ходити, обрв спеціальні сандалі — можна просто лежати і управляти баггі здалеку, зрідка поглядаючи на контролер. Цей металооискатель може виявляти металеві предмети на глибині близько 10-12 сантиметрів (Ви ж правда не розраховуєте на древній скарб?) і сигналізує про знахідку за допомогу звукових і світлових сигналів. Дальність дії дистанційного управління-близько 10 метрів, а чутливість до металам можна настроювати залежно від грунту.

Працює гаджет від 9-вольтової батарейки, в набір входить пару металевих дублонів, які можна ховати, якщо Ви раптом вирішите пограти з дітьми, і лопатки. Купити металошукач баггі можна за 49,95$. Бонусне відео сьогодні присвячено темі роботів — перед Вами новий представник цього сімейства, який вже вміє балансувати на ходу.