Розробники s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl відмовилися від ідеї впровадження nft через обурення геймерів

4

Ідея про впровадження невзаимозаменяемих токенов в s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl не прожила і доби. Розробники гри відмовилися від своїх планів через обурення геймерів.

Що відомо

Гравці розкритикували затію компанії gsc game world, яка хотіла додати в гру предмети, доступні за nft. Крім того, розробники s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl планували продати на аукціоні можливість створити npc із зовнішністю покупця nft.

Pic.twitter.com/mffnmpiqiw

— s. T. A. L. K. E. R. Official (@stalker_thegame) december 16, 2021

Незважаючи на те, що всі внутрішньоігрові предмети не дали б геймплейного переваги, гравці почали закликати valve видалити s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl з steam і погрожували скасувати попередні замовлення. Нагадаємо, в steam не можна розміщувати гри на блокчейне, але використання nft в проектах не забороняється.

Gsc game world офіційно заявила, що через реакцію гравців вона скасовує всі активності з nft в s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl. Що цікаво, до цього розробник опублікував іншу заяву. З текстом можна ознайомитися на скріншоті нижче.

Якщо коротко, gsc game world спершу нагадала, що s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl – найскладніша гра студії. Всі виручені кошти, включаючи прибуток від продажу невзаимозаменяемих токенов, компанія планувала витратити на поліпшення гри. Але цей запис був швидко видалений, в слід за чим послідувала заява про відмову від nft.