Розробники змусили microsoft визнати помилковим видалення вільного коду hot reload з. Net 6

18

Тиждень тому microsoft видалила вільно доступний код функції hot reload зі складу платформи.net 6, до вихідного коду якої надається відкритий доступ. Повідомлялося, що microsoft зробила це з метою перенесення функції hot reload в комерційну версію visual studio 2022 і отримання тим самим переваги над відкритою версією visual studio code.

Це викликало бурю обурень з боку спільноти розробників пз з відкритим кодом. Їх підтримали навіть розробники самої microsoft. Вони висловили думку, що компанія навмисно скористалася своїм правом управління відкритим вихідним кодом. Net 6, щоб змусити професійних розробників використовувати замість нього досить дорогу версію microsoft ide — visual studio 2022.

Функція hot reload дозволяє мати зворотний зв’язок при розробці проекту і швидко змінювати код, в живу оцінюючи одержувані результати. У той же час, перенесення цієї функції в код комерційних пакетів.net і visual studio дозволяв microsoft більш повно конкурувати з інструментарієм google flutter. На думку розробників, задум microsoft полягав саме в цьому.

Однак подібна вільність з перенесенням відкритого коду в закриту частину викликала обурення. Незалежні розробники, що працюють з відкритим пз, аргументували свою точку зору тим, що microsoft раніше оголосила платформу.net відкритим проектом. Це має на увазі, що створені для нього інструментальні засоби залишаються доступними назавжди. Вчинок microsoft міг стати прецедентом, якщо не відреагувати на нього. На думку розробників, компанія продовжить в майбутньому надходити аналогічним чином і з іншими відкритими розробками.

Фактично спільнота розробників порахувала, що microsoft ввела обмеження на використання частини відкритого коду тільки на платформі windows, закривши тим самим можливість його використання на linux і macos.

В результаті було опубліковано анонімний лист на адресу керівництва microsoft. Автор листа прямо звинуватив компанію у брехні, щоб захистити керівництво, яке прийняло таке рішення. Було відзначено, що microsoft навмисно намагалася приховати видалення hot reload.

Після численних скарг microsoft повернула функцію hot reload в базу відкритого вихідного коду платформи. Net. Про це повідомило видання the verge.

Microsoft також принесла свої вибачення розробникам і визнала, що вчинена дія була помилкою. Зі слів microsoft, видалення було виконано не спеціально, а заради того, щоб удосконалити цю функцію в visual studio 2022. Було заявлено, що керівництво microsoft нібито не врахувало, що даний програмний код знаходиться в такому активному використанні.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті «штучний інтелект : правда і вигадка».

читайте також: